ФСТ "Динамо" 


 • Головою прикарпатських динамівців став начальник обласної поліції Володимир Голубош

  20.06.2018

  Зміни керівника, а також членів Президії Івано-Франківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України відбулися сьогодні, 20 червня, під час     звітно-виборчої конференції.


  />

  Відповідно до порядку денного заступник  голови обласної   ФСТ «Динамо» Андрій Мироняк прозвітував про роботу організації за  шість місяців 2018 року,  про діяльність секцій самбо-дзюдо: здобутки та перемоги спортсменів доповів Євген Боднарук, -  заслужений  працівник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України.


  />

  Відтак  було обрано новий склад Президії, до якої увійшли 11 членів – представників колективів фізичної культури та спорту правоохоронних, рятувальних та спеціальних служб Івано-Франківщини.


  />

  Підтримавши пропозицію Першого заступника Голови ФСТ «Динамо» України Віктора Коржа, делегати конференції  обрали головою Івано-Франківської обласної організації начальника ГУНП в Івано-Франківській області полковника поліції Володимира Голубоша.


  />

  Новообраний керівник обласної організації ФСТ «Динамо» подякував за висловлену довіру та за успішні виступи на чемпіонатах всеукраїнського та європейського рівнів нагородив спортсменів грошовою винагородою, якої  удостоєні Алла Бегеба, чемпіонка України та Європи у боротьбі з дзюдо серед юніорів, Сніжана Пліш, чемпіонка України з дзюдо, Анастасія Сикіш, призер в чемпіонаті України з дзюдо та самбо та Яна Волошенюк чемпіонка України серед кадетів з боротьби самбо.  


  />

 • Фото події можна переглянути у галереї