ФСТ "Динамо" 


 • На честь загиблих правоохоронців прикарпатські поліцейські провели пам’ятний турнір з багатоборства

  22.08.2018

  У змаганнях взяли участь 18 команд районних підрозділів ГУНП в області та регіональних (УПП, УПО, УЗЕ), а також 4 команди спецпідрозділів. На заходи прийшли родини загиблих поліцейських зокрема, Марія Лисенчук та Оксана Шарабуряк. Матері відзначили, що приємно, що пам'ять про їх синів жива серед колег, бо для них спорт був частиною їх життя. Це були підтягнуті, сильні, спортивні хлопці, фізично добре підготовленими до служби.

  Відповідно до умов змагань правоохоронці пройшли смугу перешкод з подоланням двохметрового паркана, буму, тунелю довжиною 4 м, бар’єру, підняття гирі.

  Також етапом змагань було і додаткове навантаження у вигляді перенесення ящика від патронів з піском та ведення стрільб з пневматичної зброї.

  Такі випробування прийшли кожний з учасників усіх команд, а заключному у естафеті довелося пройти смугу без елементів перешкод з перенесенням медичних нош до місця стрільби та повернення з виконанням вправи перенесенням на дистанції умовно травмованого. Тож, свою силу, міць і фізичний гарт продемонстрували поліцейські різних підрозділів та у запеклій боротьбі довели хто найсильніший, виборовши почесні призові місця.

  Першість серед чотирьох команд спецпідрозділів ГУНП та УПП в області виборола команда роти поліції особливого призначення, друге – Т.О.Р. (УПП), а третє місце посів УКОРД.

  З 18 команд підрозділів ГУНП, Управлінь захисту економіки, поліції охорони та патрульної поліції першість здобули працівники Долинського відділення поліції, за ними – УЗЕвці, а третє місце – команда Верховинського відділення поліції.

  Т.в.о. начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк вручив переможцям кубки медалі і дипломи зазначивши, що сьогоднішній турнір провели у тих видах спорту, якими займалися загиблі побратими. І перемога і участь у змаганнях на їх честь! Пам’ятаймо героїв!

 • Фото події можна переглянути у галереї