ФСТ "Динамо" 


 • У Франківську відбувся чемпіонат серед поліцейських з рукопашного бою

  04.03.2020

  <h1>У Франківську відбувся чемпіонат серед поліцейських з рукопашного бою</h1>

  <strong>На базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області відбулися змагання з рукопашного бою серед особового складу прикарпатської поліції.</strong>

  </strong>

  За перемогу змагались правоохоронці територіальних відділів та відділень поліції, працівники роти поліції особливого призначення, управління корпусу оперативно-раптової дії (УКОРД) ГУНП, та роти тактико-оперативного реагування УПП в Івано-Франківській області (ТОР).

  Бої проходили у різних вагових категоріях: від 60 кілограм до понад 90-то. День змагань виявився по-справжньому «гарячим», пристрасті та азарт вирували на татамі. Усі учасники змагань продемонстрували добру фізичну підготовку та волю до перемоги.

  Кубок переможця отримала команда УКОРД, другими стали поліцейські роти поліції особливого призначення, а третє місце виборили спецпрезначенці ТОР управління патрульної поліції. Крім того, було визначено й переможців в кожній ваговій категорії.

  Нагороди переможцям вручив начальник Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

  «Я переконаний, що судді прийняли правильні рішення та перемогли найсильніші. Нам є над чим працювати, призові місця будуть мінятися в майбутньому і ми маємо потужний спортивний потенціал підтвердженням чого є результати цих змагань», – зазначив Воломир Голубош.

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОО ФСТ «ДИНАМО» УКРАЇНИ

 • Фото події можна переглянути у галереї