ФСТ "Динамо"

• Розпочато комплексні змагання за програмою «Динаміада-2013»

17.04.2013

Розпочато комплексні змагання за програмою «Динаміада-2013» 17-18 квітня 2013 р. в м. Одеса в місцевому парку Перемоги відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2013» серед збірних команд територіальних організацій Товариства. У змаганнях взяли участь 137 спортсменів з 25 команд територіальних організацій Товариства, серед яких: МСУМК - 7, МСУ- 43, КМС - 40.

Учасники змагалися на дистанціях 1000 м.(ж. ч.), 3000 м.(ч.), 5000 м (ч.). За підсумками змагань в командному заліку переможцями та призерами стали: І місце виборола збірна команда Львівської територіальної організації Товариства; ІІ місце - збірна команда Харківської територіальної організації Товариства; ІІІ місце - збірна команда Кримської Республіканської організації Товариства. Наша команда у цьому чемпіонаті посіла четверте місце. До складу збірної команди обласної організації увійшли шестеро спортсменів, які посіли наступні особисті міссця: 1000 м – Ткачук Анастасія (ВВ МВСУ), 2.50,40 – 3 місце; 1000 м – Кривоніс Максим (ВВ МВСУ), 2.47,20 – 13 місце; 3000 м – Мельник Андрій (УМВС), 8.57,14 – 18 місце; 3000 м – Дідоводюк Дмитро (ВВ МВСУ), 8.29,57 – 5 місце; 5000 м – Гелетій Ігор (ДПСУ), 14.20,69 – 2 місце; 5000 м – Юрчук Володимир (ТУ МНС), 14.45,70 – 11 місце. Вітаємо призерів змагань!