ФСТ "Динамо" 


 • Міліціонер у ролі штурмана цього річ взяв участь у міжнародному ралі «Трембіта»

  13.11.2013

  Динамівець Тарас Стенчук працює старшим дільничним інспектором Косівського райвідділу міліції. І має незвичайне хобі - автоспорт. Міліціонер у ролі штурмана цього річ взяв участь у міжнародному ралі «Трембіта», де його екіпаж за підсумками змагання фінішував на другому місці у класі автомобілів «У400».

  Дільничний інспектор розповідає, в екстремальний спорт потрапив випадково. У 2007 році, будучи на охороні громадського порядку під час ралі на Косівщині, чоловік мав можливість побачити гонки у всій красі. Каже, відтоді й став цікавитися автоспортом.

  Спочатку його товариш, гонщик Микола Ільницький запропонував дільничному дублювати штурмана. Оскільки чоловіки чудово спрацювались як команда, Тарас вирішив серйозніше підійти до справи, відтак у спеціальному закладі від Федерації автоспорту України пройшов курси, де отримав ліцензію штурмана.

  Вже в 2010 Тарас разом із Миколою прийняли участь у першому для новоствореної команди ралі - Чемпіонату України. З того часу змагаються щороку.

  На думку міліціонера, головна якість, яка потрібна для цієї роботи – холоднокровність, адже в екстремальних умовах потрібно мислити без емоцій, адекватно оцінювати ситуацію та швидко приймати найбільш оптимальні рішення.

  «В ралі ми боремося за секунди,- каже правоохоронець, - затримка всього на якихось десять секунд може поставити під сумнів всю подальшу гонку».

  Тарас Стенчук виховує двох доньок, одній із яких усього два місяці. Сім’я вболіває за свого батька та чоловіка. Рідні кажуть, робота правоохоронця не є легкою, а відпочивати душею потрібно. Сам ж дільничний вважає, у кожної людини повинно бути захоплення, аби життя мало де насичуватися яскравими моментами, та цим давати наснаги до роботи.

  Правоохоронця відзначили в обласному УМВС – за значний особистий внесок для здобуття перемоги та підняття іміджу працівника органів внутрішніх справ було прийнято рішення заохотити старшого дільничного інспектора, до слова, майора міліції.

  Івано-Франківська ОО ФСТ «Динамо» України

 • Фото події можна переглянути у галереї