ФСТ "Динамо" 


 • Турнір з міні-футболу у День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків

  22.08.2014

  Традиційно у День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків, завершився турнір з міні-футболу серед команд підрозділів прикарпатської міліції.

  Участь у турнірі взяли представники усіх міських та районних відділів міліції області, а також структурних підрозділів обласного управління внутрішніх справ. До фіналів вийшли футболісти з команд Снятинського та Рогатинського РВ УМВС, а також управління Державтоінспекції та спецпідрозділу «Грифон».

  У першому протистоянні перемогу з рахунком 3:2 здобули спортсмени зі Снятина.

  Прикметно, що з таким же підсумком забитих та пропущених м’ячів перемогли й працівники УДАІ, щоправда, за результатом серії післяматчевих пенальті.

  Переможців привітав та вручив Кубки начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин, а пам’ятні медалі футболістам-правоохоронцям вручили діти з родин загиблих прикарпатських міліціонерів. • Фото події можна переглянути у галереї