ФСТ "Динамо" 


 • У "Кубку Карпат" міліцію представили футболісти Державтоінспекції

  28.08.2014

  У минулу неділю в селі Микуличин Яремчанської міськради відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед аматорів «Кубок Карпат», присвячений Дню Незалежності України та 90-ій річниці створення фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

  Обласна організація ФСТ «Динамо» об’єднує під своєю егідою фізкультурно-спортивні колективи усіх силових структур Прикарпаття, а у змаганнях, які вже стали традиційними, цього року взяли участь сім команд. Підрозділи прикарпатської міліції у турнірі представляли футболісти обласного управління Державтоінспекції.

  Незважаючи на проливний дощ, аматори продемонстрували достатньо високий рівень гри. У фіналі турніру зустрілися господарі – команда «Микуличин-1» та івано-франківська команда «Пасічна». Основний час не виявив переможця, на табло був зафіксований рахунок 2:2. У серії пенальті влучнішими виявилися господарі.

  Заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» Андрій Мироняк, який є організатором цього турніру, висловив сподівання, що наступного року в ньому візьмуть участь більше аматорських колективів, і не тільки з Прикарпаття.

 • Фото події можна переглянути у галереї