ФСТ "Динамо" 


 • У Івано-Франківську футбольні команди правоохоронців зіграли на "Кубок Міністра внутрішніх справ України -2016"

  09.12.2016

  Спортивні змагання серед трьох команд правоохоронних відомств Прикарпаття відбулися на базі коледжу фізичного виховання у місті Івано-Франківську. Поліцейські, надзвичайники та нацгвардійці змагалися в кубку з міні-футболу.


  />

  Футбольний турнір проводила Івано-Франківська обласна організація ФСТ «Динамо» України з метою підвищення рівня спортивної майстерності, фізичної загартованості та пропаганди здорового способу життя.


  />

  У грі брали участь три команди: із числа працівників Головного управління Національної поліції в області, працівників Національної гвардії та Управління державної служби з надзвичайних ситуацій в області.


  />

  Гравці відіграли два матчі. У результаті напруженої та безкомпромісної боротьби перше місце здобула команда працівників поліції, друге – служба УДСНС в області третє – військовослужбовці Національної гвардії.


  />

  Учасників та переможців змагань привітав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк та зазначив, що: «Боротьба була справді нелегкою. Усі команди гідні перемоги, проте у спорті завжди перемагає найсильніший. Вітаю переможців і бажаю такого ж результату на півфінальному турнірі, який відбудеться у Львові».


  Він вручив переможцям та призерам кубки, грамоти і медалі.

 • Фото події можна переглянути у галереї