ФСТ "Динамо" 


 • Керівництво прикарпатського "Динамо" нагородило кращих спортсменів за успішні виступи у 2016 році

  28.12.2016

  У Головному управлінні Національної поліції в області відзначили кращих спортсменів-динамівців, які протягом року успішно виступали на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.  Приміром, представниця фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Наталія Ільків стала срібним призером дорослого чемпіонату світу з самбо, що відбувся в Болгарії. Вихованка Надвірнянської СДЮСШОР Алла Бегеба завоювала вісім медалей на чемпіонатах світу, Європи та України серед кадетів і юніорів із самбо та дзюдо. На рахунку її подруги Катерини Саблевої – шість нагород, у тому числі «срібло» чемпіонату світу серед молоді в Румунії. Іван Тимінський став бронзовим призером європейської першості з самбо у Франції. Також медалі різного ґатунку на всеукраїнських та міжнародних змаганнях цього року здобували динамівці Костянтин Павлишин, Василь Онуфрак, Михайло Ілитчук, Іван Пилип’як.  Голова обласної організації ФСТ «Динамо», начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов привітав спортсменів із цьогорічними успішними виступами і вручив їм грошові премії. «Наприкінці року ми зібралися, щоб відзначити спортсменів-динамівців, які гідно захищали честь нашого відомства, прикарпатського краю та України на змаганнях різного рівня, – сказав Віктор Шкутов. – ФСТ «Динамо», як і Національна поліція, підтримують розвиток спорту, особливо дитячого та юнацького. Українській державі потрібна сильна, всебічно підготовлена молодь, яка готова відстоювати її інтереси, територіальну цілісність».  Керівник прикарпатського «Динамо» також відзначив заслуги та подякував тренерському штабу, без наполегливої праці якого не було би таких успішних результатів. Віктор Шкутов вручив грошову премію тренерові Ользі Гой, майстрові спорту міжнародного класу, чемпіонці Європи, яка відповідає за підготовку юніорської та юнацької збірних області.  «Ви є спортивною елітою нашого краю, демонструєте прекрасні результати на всеукраїнській та міжнародній арені, – відзначив заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо», депутат обласної ради Андрій Мироняк. – Тільки освічена та фізично здорова молодь зможе побудувати успішну державу».

  До привітань на адресу динамівців долучився й президент обласної федерації дзюдо, заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Іван Тодорук. Він вручив спортсменам премії, а також квіти Аллі Бегебі, якій напередодні виповнилося 16 років. «Хочу побажати, щоб наші спортсмени надалі не скидали обертів, – сказав Іван Тодорук. – Дуже приємно, що спортивна Надвірнянщина посідає провідне місце не тільки в області, а й на загальнодержавному рівні».  Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури України Євген Боднарук зауважив, що географія самбо та дзюдо розширюється. «Завдяки сприянню та підтримці заступника голови обласної організації ФСТ «Динамо», депутата обласної ради Андрія Мироняка в його рідному Микуличині відкривається відділення самбо, вже закуплено татамі, – відзначив Євген Боднарук. – Домовилися, що відомий спортсмен Михайло Ілитчук буде там тренувати дітей.

  Нашим провідним спортсменам розслаблятися ніколи. Після короткого новорічного та різдвяного відпочинку розпочнемо перший у 2017-му році тренувальний збір на спортивній базі «Заросляк». Найближчі змагання – Кубок світу з самбо в Мінську. Від виступу на цьому турнірі буде залежати, хто з наших борців потрапить на чемпіонати Європи та світу».  На завершення заходів Віктор Шкутов привітав усіх з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав і спортсменам і тренерам нових перемог, міцного здоров’я, добробуту та затишку в родинах і мирного неба над головою.

 • Фото події можна переглянути у галереї