ФСТ "Динамо"

• І етап Всеукраїнського турніру з волейболу

10.04.2017

Сьогодні, 10 квітня, на базі тренінгового центру ГУНП в Івано-Франківській області відбувся І етап Всеукраїнського турніру з волейболу між командами поліції Прикарпаття, нацгвардійцями в/ч 1241, управління поліції охорони та Факультету №3 м.Івано-Франківськ НАВС України.

/>

З метою підвищення рівня спортивної майстерності, фізичної загартованості та зміцнення здоров’я, а також на виконання Наказу МВС України, в Івано-Франківську відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру з волейболу серед правоохоронних відомств структури МВС України.

/>

У підсумку гри, в якій брали участь чотири команди, І місце здобула збірна команда підрозділів поліції ГУНП в області, другими у Кубку стали гравці команди Факультету №3 і ІІІ місце здобула команда поліції охорони.

/>

За участь у змаганні та здобуті призові місця команди були нагороджені Кубками та медалями Івано-Франківської обласної організації ФСТ «Динамо» України.