ФСТ "Динамо"

• ШАХОВИМ ТУРНІР У МИКУЛИЧИНІ ВЖЕ ВДЕВ'ЯТЕ ЗІБРАВ ПОЦІНОВУВАЧІВ ЦЬОГО ВИДУ СПОРТУ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

12.09.2017

З першого по шосте серпня 2017 року в приміщенні Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив шаховий фестиваль «Зорі Карпат», організатором якого є Івано-Франківська обласна організація «Динамо» та обласна федерація шахів. Оскільки фестиваль відбувається вже вдев'яте, то кількість учасників щороку збільшується.

На турнір прибуло 80 учасників (46 дітей та 34 дорослих) з Києва, Тернополя, Житомира, Сум, Чернівців, Кам'янця-Подільського, Дніпра, Хмельницького, Хар¬кова, Львова, Одеси, Мукачева, Івано-Франківщини та Яремчанщини зокрема.

Серед дітей у змаганнях взяло участь 6 кандидатів у майстри спорту, серед дорослих — 13 кандидатів у май¬стри спорту та 5 майстрів спорту. Го-ловний суддя змагань — Наталія Палагіцька, якій допомагав Василь Палагіцький. Під час змагань розіграно три дитячі турніри (класична гра, «швидкі шахи» і блискавична гра) та один до¬рослий. У класичній грі серед дітей переможцем став коломиянин Олег Боєчко (грошовий приз у розмірі 1300 грн); друге місце здобув львів'янин Даниїл Мосєсов (1100 грн); третє місце посів мешканець с. Красна Надвірнянського району Богдан Лозинський (700 грн). У турнірі «швидкі шахи» та у блискавичній грі переможцем став ки¬янин Максим Казаков, друге місце знову здобув Даниїл Мосєсов, зак¬рив трійку переможців калушанин Валентин Прокоф’єв.

У дорослому турнірі переможцем став чернівчанин Віталій Лужинський, який отримав грошовий приз у розмірі 2500 гривень, друге місце здобув гість із Хмельницького Олег Поліщук (2000 гривень), третє місце зайняв івано¬франківець Данило Шкуран (1500 грн).

Організатори змагань висловили по¬дяку юному микуличинцю Василеві Гри¬нюку за високий рівень гри.

Усі переможці були нагороджені кубком, грамотами, медалями, грошовими преміями та значками шахового фестивалю.

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!